adrianseo | e-blogi.pl
adrianseo
Prywatna witryna www: płatny czy darmowy hosting? 2015-01-31

Jeżeli już podjęliśmy decyzję o stworzeniu prywatnej witryny internetowej, to pierwszym problemem, z którym przychodzi nam się zmierzyć, jest dobranie odpowiedniego serwera a czasami też domeny.


Możemy bowiem skorzystać z darmowych opcji i stworzyć serwis na jednej z dziesiątek krajowych lub zagranicznych platform hostingowych. Można również na starcie wykupić jakiś nieduży serwer i podłączyć do niego indywidualną domenę. Wbrew wszelkim pozorom nie jest to wcale ogromny wydatek, który niesamowicie uszczupli nasze konto bankowe. Takie wyjście zalecane jest webmasterom mającym duże plany względem własnej witryny, jaką chcą prowadzić przez wiele miesięcy. Wykupiony serwer wraz z własną domeną idealnie sprawdza się również przy ewentualnym pozycjonowaniu witryny. Oprócz tego zapewnia dużą bezawaryjność, bez większych kłopotów wytrzyma nieprzewidziane obciążenie transferowe, a profesjonalna domena zwiększa ocenę strony przez czytelnika. Warto zadbać o ciekawy wygląd portalu: wynająć doświadczonego grafika lub zwyczajnie zlecić wykonanie całej witryny – od jej CMS po zawartość – przez fachową firmę.


Gdy zaś pragniemy jedynie sprawdzić własne siły w Internecie i nie planujemy długiej kariery jako internetowi blogerzy, lepiej jest użycie darmowych hostingów, zaś w przypadku niespodziewanego sukcesu w każdej chwili można przenieść zawartość strony czy bloga na nowy, zakupiony serwer.


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]